Проект «Броди»


Наступний етап розвитку сайту - організація роботи окремого незалежного виділеного сервера з оптимізованим для району програмним забезпеченням для поштової системи і розміщення сайтів затримується. Працездатність цього сайту www.brody.lviv.ua ще залежить від завантаженості, налаштувань і обслуговування спільного сервера.

У зв'язку з цим заплановані поштові скриньки ___@brody.lviv.ua ще не впроваджено. При потребі і бажанні можна організувати такі скрині з роботою лише на вхідну пошту - 27,50 грн/місяць + додаткові витрати і незручності.

Організація роботи сайту з окремим FTP доступом з адресою www.___.brody.lviv.ua об'ємом до 5 МБ без особливих режимів роботи сервера можлива при витратах 30 грн/місяць.

Повідомлення, отримані від Вас через цей сайт, проглядаються. По мірі можливості на сайт вносяться зміни. На жаль, відповісти на всі Ваші листи не вдається.

Розшук людей, яких Ви намагаєтеся знайти через цей сайт, дуже неефективний, оскільки спеціально тим ніхто не займається. У планах є сторінка, яка б допомогла Вам у пошуку.

Рекламні матеріали, www-вказівки можуть бути розміщені на сторінках www.brody.lviv.ua/ якщо вони, на думку авторів сайту, можуть бути цікаві чи корисні для Бродівського району.

 

 Лист організаторам проекту